
726 ₴
Працюємо з приватними і юридичними особами, з ПДВ та БЕЗ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ELRING |
| Код запчастини | 180180 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 1.95 мм |
| Товщина після затягування | 1.85 мм |
| Діаметр | 71 мм |
| Матеріал | Волокнистий композит |
| Сумісність з маркою | Lancia, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Tipo, Punto, Uno |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Бренд | Elring |
| Вага (кг) | 0.10000 |
| Виконання осі | ZKS: 760.720 |
| Висота паковання | 2 |
| Довжина паковання | 170 |
| Діаметр [мм] | 71 |
| Етап ремонту | 1 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 6900214180 |
| Монтажна товщина [мм] | 1,85 |
| Товщина (мм) | 1,95 |
| Ширина паковання | 300 |
| код УКТЗЕД | 8484100090 |