
1 540 ₴
Працюємо з приватними і юридичними особами, з ПДВ та БЕЗ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ELRING |
| Код запчастини | 451510 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 1.2 мм |
| Товщина після затягування | 1.2 мм |
| Діаметр | 88.5 мм |
| Матеріал | Багатошарова сталь |
| Кількість шарів прокладки | 3 |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Сумісність з моделлю | Grandeur, Santa Fe |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Бренд | Elring |
| Вага (кг) | 0.34000 |
| Висота паковання | 5 |
| Довжина паковання | 450 |
| Діаметр [мм] | 88,5 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 6900214926 |
| Конструкція прокладка | Прокладка металева ущільнювальна |
| Кількість виточок/отворів | 2 |
| Монтажна товщина [мм] | 1,2 |
| Ширина паковання | 180 |
| код УКТЗЕД | 8484100090 |