
1 831 ₴
Працюємо з приватними і юридичними особами, з ПДВ та БЕЗ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ELRING |
| Код запчастини | 177010 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 0.7 мм |
| Товщина після затягування | 0.7 мм |
| Діаметр | 87 мм |
| Матеріал | Багатошарова сталь |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | Accord, Odyssey, Shuttle |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Бренд | Elring |
| Вага (кг) | 0.08000 |
| Висота паковання | 10 |
| Довжина паковання | 460 |
| Діаметр [мм] | 87 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 6900214838 |
| Монтажна товщина [мм] | 0,7 |
| Ширина паковання | 225 |
| код УКТЗЕД | 8484100090 |