
1 743 ₴
Працюємо з приватними і юридичними особами, з ПДВ та БЕЗ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ELRING |
| Код запчастини | 830177 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 1.74 мм |
| Товщина після затягування | 1.65 мм |
| Діаметр | 86.5 мм |
| Матеріал | Волокнистий композит |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | C-Class |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Бренд | Elring |
| Вага (кг) | 0.11000 |
| Виконання осі | ZKS: 456.111 |
| Висота паковання | 2 |
| Довжина паковання | 430 |
| Діаметр [мм] | 86,5 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 6900216491 |
| Країна виробництва | уточнюйте |
| Ширина паковання | 180 |
| код УКТЗЕД | 8484100090 |