
10 ₴
x">Работаем с частными и юридическими лицами, с НДС и без
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Код запчастини | 0 986 478 876 |
| Стан | Новий |
| Висота | 46.7 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 112 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Товщина | 28 мм |
| Тип | Високовуглецевий |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Конструктивні особливості | З болтами/гвинтами |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz, Chrysler |
| Сумісність з моделлю | Crossfire |