10 ₴
le="font-size:16px">Работаем с частными и юридическими лицами, с НДС и без
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Код запчастини | 0 986 479 041 |
| Стан | Новий |
| Висота | 68.3 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 112 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Товщина | 10 мм |
| Тип | Невентильовані |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Конструктивні особливості | З болтами/гвинтами |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | CLS |