10 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Код запчастини | 0 986 479 409 |
| Стан | Новий |
| Висота | 57.7 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 112 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Товщина | 9 мм |
| Тип | Невентильовані |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | C-Class |