
10 ₴
Работаем с частными и юридическими лицами, с НДС и без
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TRW |
| Код запчастини | DF3089 |
| Стан | Новий |
| Висота | 45 мм |
| Кількість отворів | 4 шт. |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 100 мм |
| Тип | Вентильовані |
| Товщина | 22 мм |
| Колір | Чорний |
| Покриття дисків | Пофарбований |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Сумісність з моделлю | 323 |