
10 ₴
t-size:16px">Работаем с частными и юридическими лицами, с НДС и без
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cifam |
| Код запчастини | 800-553 |
| Стан | Новий |
| Висота | 42.4 мм |
| Кількість отворів | 4 шт. |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 58.5 мм |
| Тип | Вентильовані |
| Товщина | 20 мм |
| Сумісність з моделлю | Granta, Priora, 112, 110, 111 |