
3 381 ₴
Працюємо з приватними і юридичними особами, з ПДВ та БЕЗ
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Nissens |
| Код запчастини | 87209 |
| Стан | Новий |
| Тип | Вентилятор |
| Споживана потужність | 192 Вт |
| Напрямок обертання | Проти годинникової стрілки |
| Напруга | 12 В |
| Конструктивні особливості | Без блоку управління |
| Форма з'єднувача | Овальний |
| Діаметр | 146 мм |
| Кількість контактів | 2 |
| Сумісність з маркою | Dacia, Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | Note, Duster, Sandero, Wind, Twingo, Logan, Largus, Micra |