
1 680 ₴
>Працюємо з приватними і юридичними особами, з ПДВ та БЕЗ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Van Wezel |
| Код запчастини | 58003358 |
| Стан | Новий |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Конструктивні особливості | З аксесуарами |
| Довжина ядра радіатора | 64 мм |
| Ширина ядра радіатора | 98 мм |
| Глибина ядра радіатора | 98 мм |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi |
| Сумісність з моделлю | Toledo, Touran, Jetta, A3, Leon, Golf, Passat, Altea |