
2 183 ₴
16px">Працюємо з приватними і юридичними особами, з ПДВ та БЕЗ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nissens |
| Код запчастини | 90700 |
| Стан | Новий |
| Конструктивні особливості | З прокладкою |
| Охолодження | Водяне |
| Матеріал | Алюміній |
| Глибина ядра радіатора | 26 мм |
| Довжина ядра радіатора | 141 мм |
| Ширина ядра радіатора | 107 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 15 мм |
| Сумісність з маркою | Opel, Lancia, Suzuki, Fiat, Ford |
| Сумісність з моделлю | Doblo, Ypsilon, 500l, Swift, Punto, Wagon R, 500 C, Tigra, Grande Punto, 500, Combo, Meriva, Corsa, Fiorino, Ignis |