




10 ₴
Працюємо з приватними і юридичними особами, з ПДВ та БЕЗ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HENGST FILTER |
| Код запчастини | E85KPD146 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Зовнішній діаметр | 79 мм |
| Внутрішній діаметр | 12 мм |
| Висота | 135 мм |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Superb, Beetle, Caddy, Tiguan, Toledo, Touran, Jetta, Octavia, A3, Passat, Scirocco, Leon, TT, Golf, Yeti, Eos, Altea |