
1 281 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ABE |
| Код запчастини | C12111ABE |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Сумісність з маркою | Lexus, Toyota |
| Сумісність з моделлю | Fortuner, Prado, Tacoma, Pajero, FJ Cruiser, Hilux |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Висота | 77.1 мм |
| Довжина | 134.6 мм |
| Товщина | 17 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Ширина | 134.6 мм |