
1 115 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ABE |
| Код запчастини | C12116ABE |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Сумісність з маркою | Lexus |
| Сумісність з моделлю | GS, RC, IS |
| Призначення | Передні колеса |
| Ширина | 118.6 мм |
| Висота | 73.5 мм |
| Товщина | 17 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |