
1 572 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ABE |
| Код запчастини | C12142ABE |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Сумісність з маркою | Lexus, Toyota |
| Сумісність з моделлю | Camry, RAV4, UX, ES |
| Ширина | 142.7 мм |
| Висота | 55.9 мм |
| Товщина | 16.5 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Комплектація колодок | З аксесуарами |
| Призначення | Передні колеса |