
891 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ABE |
| Код запчастини | C12083ABE |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Сумісність з маркою | Lexus, Toyota |
| Сумісність з моделлю | Previa, Camry, Solara, Pajero, RX, ES |
| Товщина | 17 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Висота | 59.5 мм |
| Ширина | 116.9 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |