
1 589 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ABE |
| Код запчастини | C12135ABE |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Сумісність з маркою | Lexus, Toyota |
| Сумісність з моделлю | Camry, NX, RAV4, Highlander, RX |
| Товщина | 17.5 мм |
| Висота | 59.4 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Ширина | 167 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |