
1 518 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ABE |
| Код запчастини | C1I015ABE |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Сумісність з маркою | Land Rover |
| Сумісність з моделлю | Range Rover, Discovery |
| Товщина | 18.2 мм |
| Висота | 67 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Ширина | 145 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |