
958 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ABE |
| Код запчастини | C13026ABE |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Сумісність з маркою | Mazda, Kia |
| Сумісність з моделлю | Rio, 323 |
| Призначення | Передні колеса |
| Товщина | 15 мм |
| Ширина | 91.7 мм |
| Висота | 57.5 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |