
1 089 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ABE |
| Код запчастини | C10335ABE |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Сумісність з маркою | Kia |
| Сумісність з моделлю | Optima |
| Ширина | 132.8 мм |
| Товщина | 17.4 мм |
| Число індикаторів зносу | 2 |
| Висота | 59 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |