
1 344 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ABE |
| Код запчастини | C10316ABE |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Сумісність з маркою | Kia |
| Сумісність з моделлю | Carnival, Pregio |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Висота | 56.3 мм |
| Товщина | 15.7 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Ширина | 154 мм |
| Число індикаторів зносу | 2 |