
1 310 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ABE |
| Код запчастини | C1Y036ABE |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Сумісність з маркою | Jeep |
| Сумісність з моделлю | Grand Cherokee |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Висота | 60.5 мм |
| Товщина | 19.3 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Ширина | 157.7 мм |