
1 984 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ABE |
| Код запчастини | C1Y026ABE |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Сумісність з маркою | Jeep |
| Сумісність з моделлю | Grand Cherokee, Commander |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Висота | 57.3 мм |
| Товщина | 18.8 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Ширина | 176 мм |
| Число індикаторів зносу | 2 |