
1 681 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ABE |
| Код запчастини | C1Y050ABE |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Сумісність з маркою | Jeep |
| Сумісність з моделлю | Cherokee |
| Висота | 62.2 мм |
| Товщина | 17.5 мм |
| Ширина | 167 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Число індикаторів зносу | 4 |