
2 448 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ABE |
| Код запчастини | C1I018ABE |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Сумісність з маркою | Land Rover, Jaguar |
| Сумісність з моделлю | XF, f-pace, xf sportbrake, XE, Range Rover Velar |
| Висота | 65 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Ширина | 193 мм |
| Товщина | 19 мм |