
1 783 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ABE |
| Код запчастини | C1J006ABE |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Сумісність з маркою | Land Rover, Jaguar |
| Сумісність з моделлю | E-Pace, Range Rover, Range Rover Sport, Discovery Sport, Range Rover Evoque, Defender, Discovery |
| Ширина | 175.2 мм |
| Висота | 78.7 мм |
| Товщина | 16.9 мм |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Комплектація колодок | З гвинтами гальмівних супортів |
| Призначення | Передні колеса |