
1 514 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ABE |
| Код запчастини | C1M045ABE |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Viano, V-Class, Crafter, Vito, Sprinter |
| Товщина | 20.8 мм |
| Висота | 67.1 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Ширина | 163.1 мм |
| Призначення | Передні колеса |