
1 561 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ABE |
| Код запчастини | C1E017ABE |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Сумісність з маркою | Iveco |
| Сумісність з моделлю | Daily |
| Висота | 67.1 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Призначення | Передні колеса |
| Ширина | 163.1 мм |