
1 227 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ABE |
| Код запчастини | C1E009ABE |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Сумісність з маркою | Citroen, Nissan, Renault, Iveco |
| Сумісність з моделлю | Jumper, NT400, Mascott, Daily |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Висота | 66.5 мм |
| Товщина | 20.2 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Ширина | 164.6 мм |