
1 162 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ABE |
| Код запчастини | C11065ABE |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Сумісність з маркою | Infiniti, Nissan |
| Сумісність з моделлю | J30, Maxima, Q45, Cefiro |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Висота | 59.5 мм |
| Товщина | 14.8 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Ширина | 139.3 мм |