
1 197 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ABE |
| Код запчастини | C11089ABE |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Сумісність з маркою | Infiniti, Nissan |
| Сумісність з моделлю | Xterra, NP300, G, Murano, Leaf, Navara, Pathfinder |
| Товщина | 16.7 мм |
| Висота | 54.2 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Призначення | Передні колеса |
| Ширина | 163.7 мм |