
2 332 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ABE |
| Код запчастини | C10539ABE |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Sorento, Santa Fe |
| Комплектація колодок | Без аксесуарів |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Ширина внутрішньої накладки | 159 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 159 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 65 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 65 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 17 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 18 мм |
| Товщина | 17.7 мм |
| Ширина | 158.7 мм |
| Висота | 65.2 мм |
| Число індикаторів зносу | 2 |
| Призначення | Передні колеса |