
1 524 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ABE |
| Код запчастини | C10327ABE |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Toyota, Kia |
| Сумісність з моделлю | Proace, Carnival, H 1 |
| Товщина | 17.6 мм |
| Висота | 63.4 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Ширина | 164.5 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |