
1 308 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ABE |
| Код запчастини | C10535ABE |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Сумісність з моделлю | I30 |
| Висота | 59.8 мм |
| Товщина | 17.9 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 17.5 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Ширина | 132.6 мм |
| Число індикаторів зносу | 2 |