
1 377 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ABE |
| Код запчастини | C10536ABE |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Sportage, ix35, Tucson |
| Призначення | Передні колеса |
| Ширина | 140.8 мм |
| Висота | 61 мм |
| Товщина | 17.5 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |