
1 721 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ABE |
| Код запчастини | C10538ABE |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Ceed, I30 |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Висота | 59.2 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Ширина | 148.9 мм |
| Товщина | 20 мм |