
1 025 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ABE |
| Код запчастини | C10319ABE |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Carens, Accent, Rio, Clarus, Cerato, i20, Shuma |
| Призначення | Передні колеса |
| Товщина | 16 мм |
| Ширина | 129.2 мм |
| Висота | 51.2 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |