
1 217 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ABE |
| Код запчастини | C10521ABE |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Сумісність з маркою | Ssang Yong, Hyundai, Honda, Kia |
| Сумісність з моделлю | Santa Fe, CR-V, Mohave, Sorento, Actyon, Korando, Genesis |
| Ширина | 156.7 мм |
| Висота | 61 мм |
| Товщина | 17.1 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Вид колодок | З низьким вмістом стали |
| Призначення | Передні колеса |