
1 060 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ABE |
| Код запчастини | C10517ABE |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Honda, Kia |
| Сумісність з моделлю | Magentis, Sonata, Opirus, Civic, Sportage, Grandeur |
| Призначення | Передні колеса |
| Ширина | 131.5 мм |
| Висота | 60 мм |
| Товщина | 17 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |