
9 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ABE |
| Код запчастини | C1Y048ABE |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Призначення | Передні колеса |
| Ширина | 177.8 мм |
| Висота | 61.2 мм |
| Товщина | 18.5 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 61.2 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 18.5 мм |