
9 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ABE |
| Код запчастини | C1C060ABE |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Fiat, Alfa Romeo |
| Сумісність з моделлю | MiTo, Linea, 500 C, E-Mehari, Punto, Fiorino, Nemo, Grande Punto, 500 |
| Товщина | 17 мм |
| Число індикаторів зносу | 2 |
| Висота | 53.3 мм |
| Ширина | 123 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Призначення | Передні колеса |