
9 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ABE |
| Код запчастини | C2M035ABE |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | C-Class, GLC |
| Висота | 56.2 мм |
| Товщина | 16.2 мм |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Число індикаторів зносу | 1 |
| Призначення | Задні колеса |
| Ширина | 122.5 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 62 мм |