
9 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ABE |
| Код запчастини | C21056ABE |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Сумісність з маркою | Nissan, Iveco |
| Сумісність з моделлю | NT400, Cabstar, Daily |
| Висота | 66.4 мм |
| Товщина | 19.5 мм |
| Призначення | Задні колеса |
| Ширина | 164.7 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Число індикаторів зносу | 2 |