
9 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ABE |
| Код запчастини | C2G016ABE-P |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Transit Tourneo, Transit |
| Товщина | 17 мм |
| Висота | 53.7 мм |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Число індикаторів зносу | 2 |
| Призначення | Задні колеса |
| Ширина | 122.9 мм |