
1 885 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ABE |
| Код запчастини | C31090ABE |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Сумісність з моделлю | Pathfinder, Navara |
| Діаметр маточини | 68 мм |
| Висота | 38 мм |
| Товщина | 28 мм |
| Тип | Вентильовані |
| Кількість отворів | 6 шт. |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Призначення | Передні колеса |