
2 245 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ABE |
| Код запчастини | C3R051ABE |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Сумісність з маркою | Opel, Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | Movano, Master |
| Призначення | Передні колеса |
| Товщина | 28 мм |
| Колір | Чорний |
| Тип | Вентильовані |
| Покриття дисків | Пофарбований |
| Висота | 69.8 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Діаметр маточини | 130 мм |