
1 954 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ABE |
| Код запчастини | C31078ABE |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Сумісність з моделлю | Cefiro, Primera, Maxima, Almera, X-Trail |
| Товщина | 28 мм |
| Тип | Вентильовані |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Висота | 49.1 мм |
| Діаметр маточини | 144 мм |
| Діаметр отвору для колісного болта | 12.8 мм |
| Призначення | Передні колеса |