
2 159 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ABE |
| Код запчастини | C3B059ABE |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Сумісність з маркою | Mini |
| Покриття дисків | Пофарбований |
| Тип | Високовуглецевий |
| Товщина | 24 мм |
| Висота | 45.3 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Діаметр маточини | 120 мм |
| Колір | Чорний |
| Призначення | Передні колеса |