
1 583 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ABE |
| Код запчастини | C3K015ABE |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Сумісність з маркою | Mini |
| Сумісність з моделлю | Clubman, Mini Clubvan |
| Товщина | 22 мм |
| Тип | Високовуглецевий |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Кількість отворів | 4 шт. |
| Діаметр маточини | 150 мм |
| Висота | 44.2 мм |
| Діаметр отвору для колісного болта | 16.2 мм |
| Призначення | Передні колеса |